Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Alışveriş Sepetim

Misyonumuz

Kasenin Ötesinde

Misyonumuz, patili dostlarımızın ve sahiplerinin birlikte daha uzun yıllar sağlıklı şekilde yaşayarak, hayattan zevk almalarına yardımcı olmaktır. Bunu yapmak için patili dostlarımıza mümkün olan en sağlıklı beslenmeyi sunuyor ve uygun maliyetli hale getiriyoruz.


Patili dostunuzun uzun yıllar boyunca sağlıklı yaşayabilmesi için, beslenme çok önemlidir. Konserve ya da kuru mamalar, bir dönem sonra iç organlarda birikim yapar. Çünkü; hepsinde, uzun süre bozulmadan dayanabilmesi için, fazla miktarda katkı maddesi bulunmaktadır. PetChef olarak hiçbir ürünümüzde katkı maddesi, gıda boyası, koruyucu ve kimyasal kullanmıyoruz.

Patili dostlarımıza olan bağlılığımızı 10 madde ile taahhüt ediyoruz.

1. Doğal

2. Sağlıklı

3. Taze

4. Lezzetli

5. Raw(Çiğ) beslenme

6. Naturel pişirme teknikleri

7. Güvenirlik

8. Hijyenik

9. Çevreye duyarlı

10. Sosyal sorumluluk

PetChef 'te, tüm minik dostlarımızın yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış sağlıklı bir yemekle beslemesi gerektiğine inanıyoruz. Amacımız taze, sağlıklı, kaliteli çiğ ve natürel mamalarla beslemeyi uygun ve ekonomik hale getirmektir. Yemeklerimizde yalnızca serbest dolaşan, otla beslenmiş dana eti, kafessiz kümes hayvanları ve organik sebzeler kullanılır. Tüm etlerimiz hormonsuz, steroidsiz ve antibiyotiksizdir. Yemeklerimizde kullandığımız ürünlerin üretim aşamalarını takip ediyor, ürünlerin yetiştiği her çiftliği ziyaret ederek iyi tarım uygulamalarına sahip olduklarından emin oluyor ve hem patili dostlarımıza hem de çalışanlarımıza saygı duyuyoruz.